Hakkımızda

Firma sahibimiz İsmail ÖZDOĞAN’ın, 20 yılı aşkın ticari birikimi ve tecrübesiyle faaliyete başladığımızda hedefimiz, yıllar içerisinde şahsına oluşan güven, girişimcilik ve yenilikçilik ruhunu yitirmeden, müşteri ve tedarikçilerimizle birlikte saygı duyulan ve samimi ticari ilişkiler oluşturma amacındayız, karşılıklı güvenle başlayacak olan ticari faaliyetlerimizin herkes için kazan kazan ilkesiyle devam ettirme çabalarımız hiç eksilmeyecektir. Dekorasyon dünyası 2009 yılında Ankara'nın gelişmesi hızlı bölgelerinden Etimesgut'ta kurulmuştur. Bulunduğu konum itibariyle firmamız lüks konut yapımının yoğun olduğu üst segment gelir grubunun tercih ettiği Bağlıca-Çayyolu-Ümitköy'e yakın olduğu kadar, orta ve üst segment gelir grubu konutların yer aldığı Eryaman-Elvankent evleri ve ilk toplu konut alanı olan Batıkent yerleşim bölgelerine de eşit yakınlıktadır. Bulunduğumuz konum Ankara'nın İstanbul ve Eskişehir yönünden giriş ve çıkışlarının yapıldığı iki ana artere çok yakın oluşu ayrıca bir avantaj sağlamaktadır.

Halen devam etmekte olan laminant parke satış ve uygulama işlerimize ilave olarak, duvar kaplama ürünleri de kısa sürede portföyümüze dahil olmuştur. Duvar kağıdı ürünlerinde Avrupa Novamur (Germany) markalı ürünün dağıtıcılığını yapmakta olan firmamızın her geçen gün ürün çeşitliliğini artırmaktadır. Dekorasyon Dünyası olarak müşterilerimizi ortak, çalışanlarımızı paydaş olarak görmekte olup, tedarikçilerimizle başlayan ve nihai tüketiciyle sonlanan zincirin sinerjik yapısı ile çalışmalarımız 20 yıldır olduğu gibi, gelecekte de devam edecektir.

Misyonumuz; Kişisel imajımıza ve duruşumuza verdiğimiz önemi sizin hayallerinizle buluşturuyoruz.Stresle dolu yaşantınızı bir parça rahatlamak için evinizi, bahçenizi baştan sona yeniliyor rahat,huzurlu anlar geçirmenizi büyük bir mutlulukla gözlemliyoruz.

Vizyonumuz; Müşterilerimizin yaşamını kolaylaştıracak değeri işleyip sağlıklı dekoratif tasarımlarla yaşamınıza değer katmak için bizde varız.